| NicoNicolletta a întrebat:

Ce pot face azi ca sa nu ma plictises?

Răspuns Câştigător
| Krystina0xd a răspuns:

Pai: poti asculta muzica,iesi afara cu prietenii,faci putin karaoke laughing,dansezi,iesi la iarba verde cu familia,te uiti la un film,te joci Tenis sau Volei afara,faci o prajitura laughing, iti faci manichiura sau pedichiura, iti schimbi look-ul, te duci la shopping, te duci la piscina, colectioneaza ceva anume(ce iti place tie happy ) si cam atat. Fundita?happy

| Krystina0xd a răspuns (pentru Krystina0xd):

Multumesc pentru funda.Vacanta placuta si sper sa te distrezi!happy

| NicoNicolletta explică (pentru Krystina0xd):

La fel si tie!

4 răspunsuri:
| Asdffk a răspuns:

Iesi afara.

| blackmoon8744 a răspuns:

Mergi la bazin, la film, la o pizza cu prietenii, te uiti pe TPU sa vezi daca ti-a raspuns cineva. laughing

Întrebări recente