| criştiyan a întrebat:

Ce sa fac vara cand ma plictises? (am deat si examenele) b-)

Răspuns Câştigător
| traceurpkvictor a răspuns:

Apucate de un sport de exemplu Parkour dar pentru asta trebuie sa ai conditie fizica excelenta, dar poti sa mai faci si alte activitati de exemplu organizeaza batai cu apa si altele (sper ca ti-am fost de ajutor funda?)

2 răspunsuri:
| gabi1994 a răspuns:

Pai faci sarituri mortale cu bicicleta. Bafta la spital.

| Bya2510 a răspuns:

Pai poti face multe lucruri ca de exemplu daca ai frati sau surori te distrezi cu ei,te plimbi prin oras,mai si citesti(sau nubig grin),poti sa faci excursii cu parintii, te poti duce la bunici, sa faci sport sunt multe caii pentru ati ocupa timpul liber!

Distractie placutaa!>:d