| KUBY78 a întrebat:

Ma plictises ce ar trebui sa fac?

7 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Sport, sa citesti o carte, sau cel mai bine, un bazin sau o sauna. Pa!

| BlackAngel232001 a răspuns:

Sa citesti, sa inveti, sa desenezi, sa dansezi, sa stai pe TPU, sa te joci, faci origami, te uiti la tv, faci miscare, te duci in oras cu prietenii, iti suni amicii, funda?

| CrazyTeenager a răspuns:

Iesi afara, un club ceva.

| MegaOmega a răspuns:

Pai ai putea provoca mai multi prieteni pe mess la o conferinta in care sa jucati adevar sau provocare sau alte jocuri care sa va faca sa radeti... FUNDA?big grin

| daniel_3204 a răspuns:

Laba rolling on the floor

| 13cris a răspuns:

Mama obisnuieste sa imi spuna " te plictisesti? citeste o carte! "... Dar eu iti recomand sa mai citesti pe internet despre aventualele tale hobbi- uri, sau sa asculti niste muzica buna!

| RaZoR11 a răspuns:

Cauta vre un joc...mai uitate pe youtube pe facebook ce mai este nou fumeaza un cui dar fa ceva amuzant