| crissu09crissuletz a întrebat:

ce trebuie sa am site sau blog? pentru a-mi posta piese, poze chestii d; astea http://www.reverbnation.com/bebbe ceva de genul asta as vrea

3 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Daca vrei sa postezi si poze si melodii poti sa-ti faci un tumblr. Daca melodiile sunt proprii si ai nevoie sa le uploadezi cel mai util ar fi un cont de Myspace fiindca are ceea ce ei numesc Portfolio si acolo poti uploada si melodii.

Si daca tot ai dat exemplul reverbnation, de ce nu tocmai pe ala?

| GabyB94 a răspuns:

Ambele is Ok.
Singura diferenta intre ele e ca blogul e actualizat mai des, e mai personal, in timp ce un site e mai mult de prezentare, dar ca si functii web si mod de functionare sunt acelasi lucru.

Poti incerca pe webnode.ro sa-ti faci site personal si atunci ai ambele chestii intr-una - il actualizezi cat vrei tu de des si il faci sa arate ca un site cu meniu si submeniu etc.

| racaru1987 a răspuns:

O poti face si pe trilulilu