| Lovely_6403 a întrebat:

Funda! Dati-mi si mie va rog un link cu un site cu poze de genul asta ( cand zic de genul asta nu ma refer ca trebuie sa fie wallpapere pentru samsung )
Scuze, nu merge sa le pun, dar vreau sa fie din astea asa mai pentru adolescente cu pantofi cu chestii de genul asta nu prea stiu cum sa va explic crying ma rog dati-mi un site cu poze si daca imi plac funda

Răspuns Câştigător
| Noname4love a răspuns:

Pe site'ul asta gasesti cate vrei...st super uite
http://www.weheartit.com/

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai Samsung S5230, din ala cu 3 "ecrane", gasesti wallpapere foarte putine( gata facute), dar poti sa-ti faci singura. Downloadeaza "Samsung S5230 Wallpaper Creator" si iti pui ce poze vrei tu. Daca vrei wallpaper pentru un Samsung normal, iti recomand http://www.zedge.net/. E cel mai bun site, cu multe wallpapere de descarcat. Succes! :x

| Laurentiu_2569 a răspuns:

Http://www.cellsea.com/.eu de acolo descarc jocuri, wallpapere, orice.(sus in stanga paginii iti poti alege modelul telefonului).