| pustiinocent a întrebat:

Sall as vrea si eu sa stiu daca pot sa imi fac un site cu poze chestii dar free sau blog dar in afara de blogger plsss

4 răspunsuri:
| EuAli a răspuns:

Www.wordpress.com Poti incerca asta.

| larousee a răspuns:

Www.tumblr.com se bazeaza mult pe poze dar lejer poti scrie si texte

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Daca vrei fa pe wordpress un blog. E free si nu necesita mari batai de cap

| yocosmin a răspuns:

Daca vrei un site cu pozele personale poti incerca piczo.com.

Iar daca vrei sa pui doar niste poze cu un text poti incerca limbajul html. Nu iti trebuie prea multa bataie de cap pentru a pune niste poze iar apoi sa le pui pe un host free.

Bafta! Funda?