| TheCritic a întrebat:

Cine ați vrea să vă cânte la nuntă? (Puteți alege mai multe persoane)

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

As alege 3 persoane.

Lara del rey
awolantion (formatie)
si pentru melodiile populare probabil pe Andra.
Care are voce...pacat ca si-o iroseste.

| Musique a răspuns (pentru Apache):

Dacă vine Lana, mă autoinvit! big grin

| Apache a răspuns (pentru Musique):

Hey, poate o sa fi mireasa

http://i.imgur.com/kEf7ejR.jpg

| Musique a răspuns (pentru Apache):

Pentru Lana, oricând!

24 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Florin piersic scuipand seminte laughing rolling on the floor

| MadRaven a răspuns:

Bună,
Mi-at fi placut Beethoven, Mozart, Chppin etc. Dar cum sunt morţi, aleg Alternosfera (si mult alte trupe rock dar nu vreau sa te dau peste cap cu muzica mea )
Tu?
Numai bine!

| TheCritic explică (pentru MadRaven):

James Blunt, P! nk, Lara Fabian, Adele... si mi-ar placea sa vad un duet intre parintii mei. Hihi big grin

| MadRaven a răspuns (pentru TheCritic):

Bună, am revenit.
Offtopic: Gusturile se discuta, e gresit sa spui ca nu ( laughing nu ma puteam abtine, scuze )
Intopic: ascult si eu P! nk, Lara Fabian si Adele. Mai ales Lara fabian, je t'aime geniala, o ador.

| BiuL a răspuns:

Richie Hawtin laughing nu e cantaret, e dj dar e preferatul meu. Daca ar fi sa aleg neaparat un cantaret ar fi Bruno Mars.

| LegionarulRoman a răspuns:

Nimeni.In caz ca tot o sa aleg pe cineva...aleg Haarp Cord.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar si persoane moarte?
Mi-as dori sa cante Bob Marley, Ada Milea, Florian Pittis, Fara zahar, cam atat...cred.

| Braunion a răspuns:

Mihai Constantinescu

| JustMe34 a răspuns:

Ce intrebare surprinzatoare.thinking niciodata nu m-am gandit la asa ceva.As vrea cu siguranta cantareti faimosi sau care sa cante muzica buna, indiferent cine sunt.

| ℓσяєภยş a răspuns:

Florin Salam laughing

| DeathReaper a răspuns:

Cei mai faimosi si nimenea...ma gandesc sa ma plimb din hotel in hotel din femeie in femeie fara sa stiu ca am o casa acolo undeva laughing

| KittyCAT01 a răspuns:

Florin Salam laughing [Unii mai sunt si manelisti whistling ];
Connect-R;
Ruby (Pentru 00:00 cand o sa fie tortul sa"Stinga Luminta " );
Bye, bye

| KittyCAT01 a răspuns (pentru KittyCAT01):

Lumina* Scuze

| anonim_4396 a răspuns (pentru KittyCAT01):

Nici nu pot sa-mi imaginez ce trista poti sa fii sa iti doresti o nunta la care sa behaie aia insirati de tine.

| TheCritic explică (pentru anonim_4396):

Fiecare cu gusturile lui... tu pe cine ai vrea sa asculti live la nunta ta? happy As aprecia un raspuns care sa aiba legatura cu intrebarea. Multumesc

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheCritic):

Ce te face sa crezi ca o sa-mi pierd din timp si bani la primarie, biserica si restaurant ca sa fiu recunoscut ca om insurat? Oricum, de ce m-as gandi la nunta sau la petrecutul in mare parte a vietii alaturi de aceeasi persoana?

| TheCritic explică (pentru anonim_4396):

Jesus! E doar o intrebare. Raspunzi, bine, nu raspunzi, bine! Dar nu e ok sa te legi de gusturile altora, pentru ca gusturile nu se discuta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheCritic):

Si ce te face pe tine sa crezi ca nu se discuta?

| TheCritic explică (pentru anonim_4396):

E opinia unei persoane. Esti Ceausescu? Esti Kim Jong-un? Nu e ok ceea ce faci...

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheCritic):

Nu, nu sunt si chiar nu trebuie sa fiu ca sa te intreb asta. Cand faci o alegere si esti intrebat de ea, eu zic ca poti sa scoti doua cuvinte prin care sa-ti motivezi alegerea.
De exemplu, esti la magazin si ai tai vor sa-ti cumpere un tricou roz. Tie, pentru ca nu-ti place asa ceva si nu te poti impaca cu tine apoi, dupa ce te vezi cu chestia aia pe tine, spui ca rozul ti se pare o culoare pe care doar baieteii care n-au pretentia sa fie luati in serios de restul lumii si au gusturi de *** le poarta.
Asa se discuta gusturile si in materie de orice. De muzica, de filme, de haine, masini etc.
Poti foarte usor sa-ti motivezi alegerea. Daca n-ai imaginatie sau ti s-a bagat si tie pe gat de la majoritatea oamenilor ca gusturile nu se discuta, doar pentru ca aia care au zis asta au fost lipsiti de imaginatie, atunci nu e ok ceea ce faci tu, nu eu.

| SauronLPF a răspuns:

Fuego, Nicu Paleru. daca nu maybe Slipknot \ LP \TDG.