| Άℓз a întrebat:

Bunawave
Prietena mea se casatoreste in iulie anul viitor sh ar vrea sa ii cante nicu paleru la nunta big grin...
imi puteti spune cat costa o noapte... sau macar o ora?
( APP vreau sa-i fac o surpriza :X )

Răspuns Câştigător
| KatyKat a răspuns:

Nicu costa 100 pe ora, deci daca va cinta toata noapta 12 ore, 1200, am auzit ca el face reduceri, adica mai mult de 5 ore, ia la 50, nu stiu precis, trebuie de interesat, adica la matusa mea la nunta a cintat 24 ore, cu pauze, si matusa a platit 1000, daca la tine va fi cu pause vei plati 550. Fundaa?; X