| Beykutza a întrebat:

Buna TPU! Cine are telefonul nokia e65? Va rog spuneti-mi si mie cum imi schimb tonul la MESAJ, nu stiu ce se intampla dar nu gasesc cum sa imi schimb tonul de la MESAJE! Multumesc anticipat si va rog dati-mi raspunsuri chiar daca le dati peste o saptamana numai va rog sa raspundeti!

Răspuns Câştigător
| necris77 a răspuns:

Eu nu am dar am gasit manualul de utilizare daca te ajuta:

http://nds1.nokia.com/phones/files/guides/Nokia_E65-1_UG_ro.pdf

Poti sa incerci si sa te duci in tools, settings, profile iti alegi profilul general sau cum il ai denumit ii dai options, personalize si cauti ceva cu mesaje si iti alegi tonul pe care vrei sa il folosesti