| MysticWayz a întrebat:

Buna` TPU. Cine credeti ca va castiga la Next Top Model si cu cine tineti?
Eu cred ca Roxana, Alexandra si Laura sunt foarte bune.
Emma e draguta, dar nu cred ca va castiga deoarece e mica si mi se pare ca ea ia totul ca o gluma. Iar Mihaela mi se pare o prefacuta.
Voi ce parere aveti?
Dau funditawinking

Răspuns Câştigător
| biuuu a răspuns:

Eu zic ca una dintre madalina roxana si emma pentru ca am vazut o poza pe facebook in care a zis emma dumitrescu ca nu ne poate zice cine a castigat dar ne poate arata o poza in care vedem cate concurente au ramas si au ramas astea 3 care tii le-am zis mai sus.
byeee:*
app eu tin cu roxi si emma dar si ale

15 răspunsuri:
| NothingImportant200 a răspuns:

In primul rand o cheama Madalina si eu tin cu Emma si eu cred ca Emma va castiga...big grin

| Minalore a răspuns:

De bune mi se par Alexandra(in afara de chestia cu masina in desert), Madalina si Roxana. Emma chiar e super dar nu are vaarsta necesara + caintr-adevar ia lucrurile putin in gluma. Nu foarte mult, dar putin cam mult.

| JustThat a răspuns:

Madalina pozeaza foarte profi dar si Alexandra
Roxana are foarte multa atitudine
Laura are poze fashion
Emma este preferata mea dar nu cred ca va castiga thinking

Totusi eu cred ca Madalina are sanse destul de mari sa castigewinking

| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Sigur va castiga Roxana,ii foarte buna,si e cea mai matura, in ultimile emisiuni s-a vazut asta si sunt sigur ca va castiga ea, daca nu Laura sau Madalina.

| mihaelapisica a răspuns:

Intradevar roxana are acel aer de fotomodel natural, dar sincer imi place mai mult de ema, insa sunt sigura ca nu o sa castige pentru ca are numai 16 si nu e dispusa sa faca poze nud.Nu mi-a placut de Catlin pentru ca inultimul episod nu a eliminat pe niciuna dintre fete si chiar era cazul.Catalin isi castiga toata audienta din reclamele PUSE PE SEAMA FETELOR, SI NU STIU DACA SUNT PLATITE SAU NU PT CHESTIA ASTA, in reclama cu rexona, cu ochelarii.Pana acum Mihaela a scapat ca prin urechile acului deoarece catalin tine la ea si ii da cele mai tari accesori!
Sper ca te-am ajutat!
Pentru ca am raspuns prima primesc fundita?
Te rog.

| GoodIntentions a răspuns:

Roxana.E inalta, frumoasa, fotogenica.mai precis are tot ce ii trebuie unui model!

| MeGustaaa a răspuns:

Roxana sau alexandra sincer roxana pentru ca este preferata lui catalin o sa vezi fundita? celelalte sunt bune dar...

| ADRIANA_1393 a răspuns:

Da si eu cred la fel ca roxana...dar emma nu cred ca va castiga pana in final trebuie sa faca ea ceva si zboara din concurs e prea fitoasa dar totusi are ceva acoloo in ea de top modelwinking

| Cezaraa a răspuns:

Mie imi place extrem de mult de Emma dar nu prea cred ca v-a castiga dar imi doresc extrem de mult asa. mie de Alexandra si de Laura nu-mi place deloc. nu stiu de ce dar nu-mi plac.eu cred ca v-a castiga Roxana.sau chiar Alexandra. dar eu imi doresc sa caastige Emma dar nu prea cred sigh

| aleee3 a răspuns:

Sunt de parere cu tinehappyhappy:*winking

| BuburuZza_5861 a răspuns:

Cica te uiti la NTP, si nici macar nu stii cum o cheama. se numeste MADALINA nu Mihaela.

| XxD33axX a răspuns:

Si eu tin cu toate eu as vrea ori alexandra ori roxana sa castige sa invinga ce mai buna si frumos funda?

| BideuAntiDeDeCareSeMarsupiazaInVazinCuPixul a răspuns:

Ca tine*sarcastic mode actived*

| Gabriela_9829 a răspuns:

Eu cred ca va castiga Emma. thinking