| lc13cm3 a întrebat:

Cine e la,, Liceul Teoretic Radu Popescu" din Popesti-Leordeni sa imi dea id-ul.Stiu ca am tot pus intrebari de genul asta dar sunt disperata dupa raspuns.Va rog foarte frumos, please, raspundetii! Luati-o ca pe o fapta buna de Craciun! Dau funda la primul raspuns!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Am vazut si celelalte intrebari ale tale. Poate ca nu exista nimeni pe aici de la acest liceu.Nu ti-am raspuns primul pentru funda.M-as bucura sa gasesti ceea ce cauti.O zi buna sa ai.