| Girly97 a întrebat:

Cei de la Liceul Teoretic "Radu Popescu" din Popesti-Leordeni, la ce ora trebuie cei de clasa 9, in special cei care s-au mutat aici sa fie prezenti maine?
Dau funda!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Adytzu088 a răspuns:

Aceeasi intrebare pe tot TPU-ul! laughing)))) Sa mor daca va inteleg...Du-te la scoala si vezi la ce ora trebuie sa fii acolo, trebuie sa fie afisat un afis la intrarea in scoala, daca nu mergeai mai devreme la secretariat si intrebai acolo, SAU daca iti stii noii colegi ii intrebi pe ei.

| Girly97 explică (pentru Adytzu088):

Oau! Nu stiam ca TPU-ul e plin de intrebarile astea! big grin

| Adytzu088 a răspuns (pentru Girly97):

Felicitari,acum stii! laughing))) Si vorbesc serios.da cateva pagini in spate si o sa vezi tongue