| Deea2900 a întrebat:

Am auzit ca miley cyrus s-a drogat!? Este adevarat? Imi puteti arata filmuletul?happy

Fundita :*

Răspuns Câştigător
| YiaSwimsInTheWater a răspuns:

Da este adevarat
http://www.apropo.ro/......eo-7809121 :D

23 răspunsuri:
| ºPishcotº a răspuns:

A FUMAT salvie( care este legala in America dupa 18 ani, si ea ii are impliniti). Asa ca e treaba ei frate ce face. Oricum am citit undeva ca efectele salviei trec dupa o ora.si nu poti spune ca un drog cum e heroina sau cocainaoh go on.

Craciun fericit!:*

| silence a răspuns:

Http://www.220.ro/faze-tari/Hanna-Montana-Se-Drogheaza/umX7juJk90/
fundita?
aici se observa exact cum ea se drogheaza la majoratul ei
e varza
funda?

| MEMO a răspuns:

Dap si de aia nu mai joaca in seriale ceva timp pentr-u ca nu mai vorbeste cu tatal ei.

pfff figur de actori laughing

| ArT_2528 a răspuns:

Buna!; x Craciun fericit!

da Miley chiar se drogheaza;)
uite aici:

http://www.tmz.com/......h-montana/

Http://www.youtube.com/watch?v=Sfn6zfM2l6s

| Lαααα a răspuns:

Binenteleshappy

Daca parinti divorteaza...se desparte de Liam.prea multe pentru ea nu crezi? Oricum, are 18 ani.happy

| alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Da e foarte adevarat ca se drogheaza imi e mila de ce a ajuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este adevarat! dar asta e e trebuie ei e vedeta si cu ce sa drogat ea nu e grav!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu si prietena mea o uram pe drogata de miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am auzit si eu ca se drogheaza dar nu cred ca este adevarat.Miley Cyrus este o mare vedeta. Dar daca ea asa a vrut sa faca acest lucru e treaba ei.Eu i-as sugera sa nu mai faca acest lucru.pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da Mylei s-a drogat, la aniversarea acesteia de 18 ani, multa lume stie, daca nu stiai trebuia sa cauti pe internet si vedeai si filmuletul filmat cu ea drogata, asta este nu stiai nu-i nimic se mai intampa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic eu pai am vazut acum prima data o fost cu niste baieti care eu zis ca i suc da erau droguri si o baut numa droguri ca ia n-are voie sa bea ceva in filme i obsedata de droguri si am vazut poze cu ia in pielea goala fara nimic pe ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da lol ca sa drogat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA ...miley se drogheazaa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, Este adevarat ca Miley Cyrus se drogheaza! Ca s-a vezi filmuletul intra pe:Miley Cyrus droghata! Eu l-am vizionat cu sonor! Data:Se pare ca dupa ce s-a drogat a inebunit.Radea intruna! Nu se mai oprea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da miley se drogeaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da intr-adevar Miley (HOPE) se drogheaza daca nu ne crezi uitate pe acel filmulet... Dar mai e ceva MILEY a beut mai mult o planta (salvie) care face o stare pentru. acea persona de ras, dar cei care au pus postarea, amicii lui MILEY au fost nesimtiti deoarece ei erau la un chef se distrau impreuna dar se pare ca unul dintre amici era invidios pe ea si i-a stricat reputati.(salvia, palnta care MILEY a baut-o in tara lor aste legala )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu s-a drogat sunt doar niste prostii ca sa canstige ei bani mai multi de asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stop ajunge miley nu sa drogat paparati au facut video ala tanpit cu miley manumesc edy si sunt din Romania te iubesc miley mult de tot din toata inima mea

| Byencuzza a răspuns:

Da am vazut si este adevarat

| SuperGirl a răspuns:

Da...este adevarat... din pacate chiar sa drogat si exista si un filmulet cu ea si sa scris chiar si in ziare despre ea, tatal ei zicea ca este foarte suparat pe ea, in fine, treaba ei doar are 18 anitongue