| anonim_4396 a întrebat:

:) Cine este interesat/interesata de un photoshooting in Bucuresti prin sectorul 1? In primul rand, pozele le voi face cu un aparat Canon care nu este foarte performant, dar pozele ies clare si foarte dragute. Aici este aparatul cu care voi face pozele : http://www.evomag.ro/......5391.html. In al doilea rand v-as putea scoate la un photo session foarte dragut. Pentru un photoshooting care contine 50 poze pretul este de 25 lei, iar daca vreti 100 poze pretul este 50 lei. Locatia o putem stabili impreuna, in principiu ma gandeam la starbucks sau intr-un parc. Deci, cine este interesat? :D

1 răspuns:
| virusake a răspuns:

Rusine.

Nu stii din ce sa scoti niste bani pentru upgrade?

Sunt multi care fac asta doar din pasiune. Eu fac asta (doar cu prieteni) pentru a-mi face un portofoliu si nu am pretins vreo data bani.

Si dupa cum ai spus ca nu e profi, dar ies clare, imi dau seama de pregatirea ta in domeniu.