| Hainuta a întrebat:

Cine ma ajuta cu un nume de serial pentru un channel?
Adica nu numele de cont! Un nume de serial! film!

1 răspuns:
| Byencutzyk a răspuns:

Buna!
Trebuia sa-ti lasi imaginatia sa pluteasca si sa ai un mod de inspiratie sau despre ce era in film asa pac, ai gasit un nume ca prin minune.
Eh, nu prea imi vin in minte idei asa "super" dar iti voi da niste mici idei smug :
- Inima fara sfarsit
- Dragostea nu respecta nimic
- Iubirea si speranta
- Dragoste si mila
- Razboiul cetelor =)
- Dragoste/Iubire ascunsa
- Tu si eu
- Rodul iubirii etc
Ai vazut ce simplu e sa gasesti ideile din mintea ta?! Intr-o fractiune de secunda gasesti totul laughing. Sper sa-ti placa unul din numele astea, nu prea am stat mult sa ma gandesc la ele le-am scris asa la "nimereala".
O zi minunata sa ai!