| MuzicaBooM a întrebat:

Cine stie cum pot face 1000 likes la o pagina de facebook? Este extrem de important happy
Dau funda si vot :*

8 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Poti face multe like-uri donand sau a vorbi cu un administrator care are o pagina cu multe likeuri si ii zici sa iti faca reclama la pagina ta.

FUNDA?

| Hakuouki a răspuns:

Fete goale, poze cu cu Dumnezeu/Satana. Vorbesti cu diverse persoane sa iti faca reclama dar si tu la randul tau sa le faci lor reclama.

| AndrrreaDeea a răspuns:

Sunt mai multe metode cum poti creste in like-uri:
-schimb de likeuri pe anumite grupuri de publicitate
-iti rogi prietenii sa-ti dea like
-publicitate pe pagini mari
-generator de like-uri

| Ilisaysmeow a răspuns:

Sunt mai multe metode cum poti creste in likeuri
-schimb de likeuri
-iti rogi prietenii
-cauti admine noi care trebuie sa aduca minim 5 likeuri pe zi
-faci schimb de reclama
-postezi poze misto si amuzante

| goinadacian a răspuns:

Iti faci un cont de facebook, pui poza, dai add la toti oameni care ii prinzi-dai add pana te doare mana si le spui sa de-a share

| Dodolina852 a răspuns:

Pai, poti face schimb de likes cu un alt administrator ce are o pagina mai,, mare". Sau platestiwinking Poti sa mai rogi prieteni sa dea like, si ei in continuare sa roage alti prieteni. Fundita? :3

| florin443 a răspuns:

Poti sa vorbesti cu un administrator care are o pagina +1000 like-uri