| BomBomPow a întrebat:

Buna TPU...
cine stie niste filme reusite gen " American Pie "... de comedie din astea :X...
va rog... sa imi dati daca stiti :d
multumesc anticipat :*
have a nice day!

Răspuns Câştigător
| FadetoBlack a răspuns:

Freaky friday '
She`s the man
eurotrip
american virgin
sex drive
easy a
miss march
prom
fired up
means girls

5 răspunsuri:
| doroteea a răspuns:

Euro trip e foarte amuzant, in stilul acesta.happy

| CoquineNoire a răspuns:

Superbad, van wilder, mean girls, she's the man, eurotrip, accepted, fired up.

| Alexandro9050 a răspuns:

Marea mahmureala 1 si 2. bune. razi de mori... mai era unul dar nu imi aduc aminte numele.(am ras pana sa adorm) era despre 5 copii care au jucat intr-o echipa de basket cand erau mici, si dupa mult timp a murit antrenorul. acolo s-au revazut si s-au dus la o cabana sa stea toti cu familiile. daca poti sa il gasesti. e 100% comedie

| Andrei_Cioloca_1977 a răspuns (pentru Alexandro9050):

Acel film se numeste grown ups 1 si 2

| andraanamaria98 a răspuns:

Mamica de ocazie! mie mi s-a parut amuzant... desi e vechi! daca imi mai aduc aminte iti mai zic