| pisicutzaPOKERITZA a întrebat:

Cine stie sa editeze videoclipuri? Am nevoie de un trailer la o poveste de pe wattpad. Cine imi poate face?

Răspuns Câştigător
| betty678 a răspuns:

Aş încerca eu. Dă-mi câteva detalii şi o să încerc să ţi-l fac. Şi aşa nu am ce face.

| pisicutzaPOKERITZA explică (pentru betty678):

Multumesc! Scuze ca am raspuns greu. Deci...este vorba despre o fata care este terorizata de unu' de la ea din clasa. Fata la un moment dat intalneste un spiri, mai bine citesti descrierea de pe Wattpad...

5 răspunsuri:
| dorynn2013 a răspuns:

Eu stiu sa editez cat de cat filme dar nu am timp, daca vrei iti recomand cel mai bun program (parerea mea) de editat videoclipuri. Sony Vegas

| pisicutzaPOKERITZA explică (pentru dorynn2013):

Am multumesc! Am si incercat, dar sincer nu am putut sa il fac si nici nu prea am timp. Dar multumesc oricum!

| AdiTorrent7 a răspuns (pentru dorynn2013):

Spune-mi te rog, de unde pot descarca fara probleme acest program?

| dorynn2013 a răspuns (pentru AdiTorrent7):

N-am voie sa fac reclama dar cred ca stii si tu cam de unde se descarca.