| agirll a întrebat:

cu ce inititiala incepe prenumele vostru? care raspuns are aceeasi intiala cu prenumele meu. fundabig grin(nu aceea initiala cu care incepe numele meu de profil) big grin

Răspuns Câştigător
| Elsiane a răspuns:

R și M, dar nu înțeleg rostul acestei întrebări, fundă ar trebui să primească acea persoană care ajută, nu care are aceeași inițială cu numele tău real! Fiți serioși!

| agirll explică (pentru Elsiane):

Mda oricum tu ai fundahee hee

| Elsiane a răspuns (pentru agirll):

Oricum, nu mă încântă cu nimic că am fundă sau ceva de genul pentru că aș vrea să le primesc pe merit nu pentru că am aceași inițială cu a ei. Nici nu am observat că am fundă.

| agirll explică (pentru Elsiane):

In fine era asa o intrebare nu care trebuia neparat luata in serios da nah in fine.

| Elsiane a răspuns (pentru agirll):

Înseamnă că tu nu vezi TPU ca un site serios.

13 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

P si e( am 2 prenume)

| vali1985 a răspuns:

D si V.

| Anonymous1995 a răspuns:

V si Mbig grin

| andipd a răspuns:

A -Andreea
P -Paula

| Alissa11 a răspuns:

A si D

| YahooMail a răspuns:

L si Mtongue

| Adda66 a răspuns:

A si M. Stiu ca deja a primit cineva funda, ai multe raspunsuri, dar imi place sa raspund la intrebari! big grinwinking

| blaackbutterfly a răspuns:

A happy Dar ce intrebare e asta? Seriously.