| evowarr11 a întrebat:

Cum e mai bine seara cand fac exerciti pentru abdomen sa le fac inainte de masa sau dupa masa?

Răspuns Câştigător
| MrLoveLife a răspuns:

Nici inainte nici dupa.Cam dupa 2 ore dupa ce ai mancat. Dupa ce mancarea s-a asimilat mai toata...

3 răspunsuri:
| RibbellaaInk a răspuns:

Inainte de masa daca le faci dupa ce mananci ori te doare burta ori vomiti

| AlexutzuBaa a răspuns:

Deci, normal inainte, dar daca mananci ultima masa (cina), pe la 7-8 si pe la 9-10 faci niste exercitii, nu-ti va prinde rau. Funda pls? big grin

| franciscqss a răspuns:

Pai normal e sa le faci dupa masa. Dar nu sa mananci de exemplu la 22:00 si sa faci exercitii dupa. Fundaa? puppy dog eyes