| Gabitzutbx a întrebat:

Spuneti-mi si mie exerciti pentru abdomen

9 răspunsuri:
| stefanradu a răspuns:

Salut Gabitzutbx,
Am scris un articol interesant despre cum poti sa obtii un abdomen plat si definit. Il gasesti aici:
http://hunkbody.ro/top-10-cele-mai-bune-exercitii-pentru-abdomen-partea-1/
Spor!

| negru30 a răspuns:

Acasa sau la sala?

| Razvan10z a răspuns:

Abdomenelaughing))

| dydy21 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY
eu l-am urmat si sunt incantata de rezultate.
succes

| Y3aaHH a răspuns:

Abdomene, echere, abdomene gen crunch-uri, statul agatat de o bara si ridicarea picioarelor(intinse) pana ajung sa fie paralele cu solul, statul intins pe podea cu mainile la ceafa si pendularea picioarelor(intinse) de la 3-4 cm deasupra solului pana pe la 45 de grade (dar cand duci picioarele jos sa nu atingi podeaua, du-le la 3-4 cm) succeswinking vezi ca patratelele nu tin numai abdomene, tin si de dieta, alergari, etc.

| RooBerrT123 a răspuns:

Flotari; tractiuni

| lion13 a răspuns:

E logic ca ar trebui sa faci abdomene, adica abdomen vine de la abdomen! dar trebuie facute pe ceva tare ca cimintul, iarba si nu pe ceva moale cum ar fi pe pat! dar poti sa faci si chesti din tralia cum ca stai cu picioarele pe o bara cu capu in jos, si sa te dai cu capu pana la genunchi apoi inapoi.

| 7andrei11 a răspuns:

Cele mai best si care mi lea recomandat si intructorul de la sala sa le fac si acasa sunt exectitiile de 8 min de pe youtobe...is pe nivele incepi cu 1 dupa un timp treci la 2 si pe urma la 3 is superbe sau dk ai cum sa mergi la sala intreaba un instructor si te va ajuta garantatwinking