| sergiuk11 a întrebat:

Ce pot sa fac sa am abdomen adica ce exerciti?

Răspuns Câştigător
| SeRbaNNe a răspuns:

Abdomenehappy... dar nu in pat nu pe saltea pe covor ciment iarba ceva sa nu te ridice cum ar fi *** aruriile de la pat sau mai stiu eu ce happy, tine mainiile la ceafa cand le faci cu genunki sus...a 2 metoda prindete de o bara si ridica genunki la burta chiar daca nu mai poti sa faci mai kinuiete sa faci inca 5-10 bafta poate o sa fiu de ajutorhappy

7 răspunsuri:
| stefanradu a răspuns:

Salut Sergiuk11,
Am scris un articol interesant despre cum poti sa obtii un abdomen plat si definit. Il gasesti aici:
http://hunkbody.ro/top-10-cele-mai-bune-exercitii-pentru-abdomen-partea-1/
Spor!

| razwan3l a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=y5LSbW5EfxU asta e cel mai recomandat si mai bun

| Mimi58 a răspuns:

Mergi la sala si o sa te ajute acolobig grin
FUNDA?

| Buddha a răspuns:

Abdomenestraight face

| lion13 a răspuns:

Trebuie sa faci abdomene! trebuie sa le faci pe ceva care nu se indoaie.si de la abdoben vine si abdomen(exercitiu)!

| Kristen20me a răspuns:

Este logic ca abdomene si trebuie sa ai grija ce mananci, adica fara fast-food, pizza, shaorma etc.