| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi reactivez contul de hi5thinking mai demult mergea dar acum nu stiu ce are... fundita!:X:X

Răspuns Câştigător
| Isabellpink a răspuns:

Scrii e-mailul si parola :* La mine a mers de fiecare data :*

2 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Din pacate numai merge reactivat.Asa am patit si eu.Eu zic sa-ti faci cont pe Facebook.E mult mai bun si n-ai probleme cu el. happy

| Nutella007 a răspuns:

Nymphetamine scrieti e-mailul si parola sh incearca de mai multe ori si o sa meargawinkingmie mi-a mersbig grin