| SamuelTudosa a întrebat:

TPU cei de la facebook mi-au dezactivat contul, cum mi-l reactivez va rog nu stiu ce sa mai fac :'( dau funda?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Doar cei de la Facebook il pot reactiva. Le scrii un mesaj si-i rogi sa ti-l reactiveze.
De asemenea ai putea sa-ti faci un cont nou.

| SamuelTudosa explică (pentru Ioandelasal):

Am incercat asta si tot nu a mers am primit un msj pe mess si imi spunea cv acolo dar nu de reactivare ceva de protectie asta inseamna cv?

| Ioandelasal a răspuns (pentru SamuelTudosa):

Asta nu stiu ce ar putea insemna, nu am cont de Facebook. Poate este in legatura cu virusul ce circula pe Facebook.

| SamuelTudosa explică (pentru Ioandelasal):

Poate oricum mersi pnt ca ai incercat sa ma ajuti

| SamuelTudosa explică (pentru Ioandelasal):

Dar tu macar stii unde sa dau sa ii scriu sa ii rog sa mi-l reactiveze

| Ioandelasal a răspuns (pentru SamuelTudosa):

Ti-am spus ca nu am Facebook dar cred ca poti sa le scrii din Contact, ar trebui sa-l aiba.