| GeeOrGiAnnAaA a întrebat:

Bună.
Vreau să ştiu cum fac mai multe like-uri la pagină.
Adică am o pagină de mult dar are 1oo de like-uri o am de 3 luni.
Şi am încercat totul am făcut publicitate pe pagini mai mari, am făcut schimb de like-s am postat în grupuri de publicitate. Dar nimic.Mă poate ajuta cineva?
Cel mai bun răspuns primeşte fundiţaa.

Răspuns Câştigător
| Bombonyci_Lauriky_1996 a răspuns:

Poti sa pui pe pagina ta... si sa rogi sa de-a like, si cei de pe chat. sau poti pune pe TPU. si cred ca o sa te ajute cativa oameni cu like-uri big grin big grin big grin

2 răspunsuri:
| MrEvil89 a răspuns:

Sunt alte sit-uri de publicitate dar pentru a-ti promova pagina trebuie sa platesti. daca ai prieteni cu bloguri roaga-i sa te ajute.

Răspuns utilizator avertizat