| AlicEcila a întrebat:

Hei. Ma puteti ajuta cu un sfat? Am o pagina pe facebook care are 2000 de like uri, insa vreau sa creasca in continuare numarul like urilor. Ce pot sa fac? Fundaa

Răspuns Câştigător
| Gonrax a răspuns:

Dacă pui content bun, o să ai succes mare.

1 răspuns:
| thewildnath a răspuns:

Poti sa iti faci reclama platita tot prin intermediul facebook. In general iti creezi un post si ai optiunea de a il transforma in reclama. Poti sa alegi cati bani sa platesti(lucru care are impact direct in numarul de oameni care vad reclama) si alti parametrii.