| AlexBoy1234 a întrebat:

Heeei,TPU.Imi puteti povesti si mie in ce circumstante a avut loc primul vostru sarut?
Al meu intr-un joc de adevar sau provocare cu cea mai buna prietena.A fost fain.

7 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

El, motociclist, geaca de piele, plete... laughing. Intr-o scara de bloc.

| Larisssaa a răspuns:

Bună.
Atunci eşti exact ca mine laughing.
Primul meu sărut a fost în adevăr şi provocare cu cel mai bun prieten ♥. Dar a fost frumos love struck.

| AlexBoy1234 explică (pentru Larisssaa):

Si al meu a fost okay. Tipa saruta bine.Plus ca e mai interesant cand e ca un joc, ca apoi sa nu ai regrete.winking

| Nelamuritul a răspuns:

Inainte cu o zi sa ies cu iubita am vb prin sms si am zis in gluma ca maine ne sarutam 99.99% si ea o zis ca da si asa o fost laughing.

| sskumpik a răspuns:

Hmm. Pai eram afara. si am plecat acasa. si un tip a zis " ma duc sa`mi conduc iubita acasa" laughing. Mie imi placea de el dar nu am zis nimic. Si in drum spre casa pur si simplu m`a luat in brate si m`a sarutat. De atunci am ramas impreuna.
P.S : Mentionez k ne-am mai tinut in bratse in acea zi big grin.

| Ionut_Alin_Neagu_1994 a răspuns:

La plimbare cu cea mai buna prietena pe faleza...

| Andreea_prisacaru_1977 a răspuns:

Pai la mine a fost in clasa 5 a dintr-o prostie ca toti copii aveau iubit eu nu am avut niciodata pana atunci laughing) si a fost la mansarda scoloii mele big grin