| xXDianaAlexandraXx a întrebat:

Buna TPU big grin Vineri este ziua mea si imi tin petrecerea sambata dar nu stiu ce lucruri sa facem adica m-am gandit sa ne uitam la filmul "Woman in black" dar altceva nu stiu ce sa facem... ce propuneti?

Răspuns Câştigător
| Amneziedevise a răspuns:

În primul rând, la mulţi ani. Să creşti mare şi să ai parte de tot ce îţi doreşti. :*
În al doilea rând, uite câteva lucruri pe care le poţi face împreună cu prietenii tăi:
1. jucaţi-vă adevăr provocare.
2. jucaţi mima.
3. pune-ţi-vă întrebări ciudate.
4. bătaie cu mâncare *ştiu, ştiu, o să faceţi mizerie*
5. baba oarba
6. scrieţi nişte provocări pe nişte bileţele si apoi le extrageşi dintr-o pălărie.

Distracţie plăcută!

11 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Poate ca am inteles eu gresit dar mi s-a parut ca ai propus sa vizionati un film de ziua ta!? Sincer chiar nu inteleg de ce ai face asa ceva, mai da-l incolo de calculator/tv macar la aniversari. Plus ca o aniversare inseamna ritm, nu stat intr-un loc. Ai nevoie de multa muzica, mancare, bautura (mai ales bautura!) si atmosfera. Acum depinde unde iti propui tu sa iti zi ziua. Daca o tii intr-un local/club atunci atmosfera e oricum garantata. Daca o tii acasa atunci atmosfera trebuie intretinuta. Exista o groza de jocuri numai bune de aniversari, de genul adevar sau provocare.

| BiuL a răspuns (pentru TheAce):

Are 10 ani laughing fara bauturi si cluburi!

| xXDianaAlexandraXx explică (pentru TheAce):

Pai chestia cu filmul este pentru ca fetele care vin la mine vor sa ne uitam laun film de groaza si de asta am spus de ce nu big grin

| xXDianaAlexandraXx explică (pentru BiuL):

Da ai dreptate =]]]]]]]]] Prea mica pentru asa ceva =]]]]]]]]]]]] nici nu ma gandeam la asta =]]] =3

| BiuL a răspuns:

In primul rand cati ani ai? Si ce fel de invitati vin, fete, baieti, si si, multi, putini?
Oricum trebuie sa ai cu ce sa ii servesti, ceva chestii sarate, snacksuri, pizza, ceva prajituri, dulciuri, sucuri si puteti asculta muzica, dansa, sta la barfe, va puteti uita si la film dar parca mai bine o comedie (oricum filmul il puteti alege impreuna) va puteti juca carti sau chestii de genul monopoly, remy sau tupu daca stai la casa.

| xXDianaAlexandraXx explică (pentru BiuL):

Pai implinesc 10 ani si apropo de chestia cu mancarea se acupa tata ca el este Master Chef pentru minewinking =3

| DewMountainDew a răspuns:

Am vazut acel film, crede-ma este foarte plictisitor.(din punctul meu de vedere) Daca vrei vizionati filmul: Grave encounters 1 si 2. Sunt foarte palpitante si... veti vedea. Puteti dansa, sa va faceti poze, sa va machiati una pe cealalta, sa va faceti parul, unghiile, sa spuneti bancuri, sa jucati diferite jocuri (adevar sau provocare, etc.) sunt multe de facut, doar trebuie sa ai imaginatie. happy

| alexuthza a răspuns:

Puteti sa mrgeti in oras...sau o bataie cu pernele ar fi binevenita, chiar daca pare de fetite mici poate fii distractiva.Sau vechile jocuri.....sau va puteti uita si la filme de groaza sau comedie.

| lunaamara a răspuns:

La multi ani! Zi-mi cati ani faci ca sa te pot ajuta

| xXDianaAlexandraXx explică (pentru lunaamara):

10 big grin stiu...sunt cam mica. big grin

| lunaamara a răspuns:

Puteti sa faceti karaoke :> http://www.karaokeparty.com/, aici sunt multe melodii. Daca mai e zapada puteti iesi afara sau, voi, fetele puteti sa va imbracati in tinute ciudate care sa imite profesorii sau colegi, faceti poze si apoi le puteti modifica cu un program gen pizap. Sper ca te-am ajutat