| anonimabubulina a întrebat:

TPU daca am dat cuiva ignor pe facebook, cum il accept din nou in lista? Urgent! Funda+vot.Ms anticipat

5 răspunsuri:
| Ana213 a răspuns:

Nu poti da ignore pe Facebook, doar sa scoti din lista cu prieteni, si pentru a-l adauga din nou, intri pe profilul lui si ii trimiti o cerere noua de prietenie, simplu.

| Inessix a răspuns:

II trimiti cerere de prietenie din nou si persoana respectiva o va accepta. Deci veti fi iar prieteni.

| littlemix a răspuns:

Mergi la profilul sau si dai add as friendhappy

| AnonymousQ666 a răspuns:

Pai.da serios acum cum dati voi ignor? eu stiu ca e decat scoate din lista de prieteni! daca sthii cum ignor atunci spune-mi sh mie ca am nevoie! happy te roog! mersi! :*

| anonimabubulina explică:

Pai nu mai imi apare profilul fiindca am dat ignor