| Lala20 a întrebat:

Daca am dat add cuiva pe facebook, dar persoana respectiva nu mi-a dat accept (nu imi este in lista de prieteni), de ce totusi imi apar la "news" chestii legate de ea? (ca e prietena cu nu stiu cine, ca a dat ceva like/comm etc)

1 răspuns:
| Lexus28 a răspuns:

Inseamna ca ti-a dat accept, dar poate nu ti s-a updatat tie lista de prieteni, se mai intampla! De aceea iti apari notificari referitoare la activitatea persoanei respective.