| CataNuStieCeNumeSaPuna a întrebat:

Daca ati vazut, la robotzi, in episodul 15 [kidnapare], pe la minutul 1:27 apar niste robotzeii micutzi si albi.imi puteti spune si mie in limba aceea cum se scrie ce spun ei? Fundaa! :X kiss

Răspuns Câştigător
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Draga catalina, ti le spun in ordianea in care sunt spuse big grin
"Octi grande zingas muc"
"Dapstapt dinsproctic smucson"
"Marsh!"
"Vodan racheu popostan"

ma rog. ceva in genul. cred ca sunt traduse in nu stiu ce limbi ciudate. Plese Fonditsa

6 răspunsuri:
| 発行機関月は地獄に行く a răspuns:

Limba aia draga e inventata. Asa pot si eu sa spun niste aiurel ca te sperii.

| Yuki156 a răspuns:

Intra aici si le gasesti traduse :
http://creativemonkeyz.com/category/roboti/
funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu ai de unde sa stii...laughing nici eu nu prea inteleg adica delo e limba robotilar.e doar un desen. daca as stii tias rasp

| PuFaRiNaIsThEoNe a răspuns:

Rusa happy nu serios prim!

| amy_3939 a răspuns:

Acea limba nu exista.e inventata de codin.