| tonyc7 a întrebat:

Buna, TPU. Daca imi cumpar o bicicleta pliabila, pot intra cu ea (pliata) si pe orice autobuz sau microbuz? Sau doar pe trenuri?
Ma intereseaza un raspuns sigur, nu doar datul aiurea cu parerea.

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Datul aiurea cu parerea este fiindca nu ai spus tipul bicicletei! De ex. sunt biciclete pe care le poti plia si intra in portbagajul unei masini sport fiindca de asta sunt pliabile! Poti cumpara si o husa la bicicleta aceea pliabila ca sa o poti transporta cu tine oriunde! Numai bine!