| voicuadelina a întrebat:

Dati`mi repede un status luuung si de dragoste! MULTUMESC!

Funda!:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Ingerii din cer te-au chemat la judecata pentru ca mi-ai furat inima, mi-ai invadat gandurile, mi-ai furat visele si mi-ai deturnat tot sensul vietii. Sentinta este o viata intreaga alaturi de mine. Cum ai vrea sa pledezi, vinovat sau nevinovat

2.Pentru fiecare 60 de secunde. in care stai suparat, pierzi un minut din viata frumoasa pe care nimeni nu ti-o poate da inapoi… asa ca invata si tu sa fii fericit si sa zambesti!

3.Gandul imi zboara de fiecare data la tine si am impresia mereu ca esti langa mine, alaturi de inima mea si de aceea dragostea ta ma face sa uit de distanta ce ne desparte.De aici de departe iti trimit un sarut dulce si suav care sa te faca sa uiti ca nu putem fi impreuna in fiecare zi.

8 răspunsuri:
| KoreaJapan a răspuns:

Ok,nu e status e o replica dintr-un anime si suna cam asa:
La 16 ani te-ndragostesti de oricine
La 17 intalnesti pe cineva interesant
Pana la 18 deja ai fost dezamagit in dragoste...
La 19 ani esti convins ca ti-ai gasit in sfarsit jumatatea
Dar sentimentele se shimba repede si in ziua cand faci 20 de ani, o iei de la-nceput...

| KiddaBăă a răspuns:

Tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuubbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeessssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc! big grin

| seby4music a răspuns:

Stauuuuuuuuuuuuuuussssssss lunnnnnnnnnnnggggggggggggggggggg si de dragosteeeeeeeeeeeeeee. il poti face tu mai lung daca vrei. happy

| Aleeeka a răspuns:

Mi-aş dori să fim singuri în telecabină. Suspendaţi, îngheţaţi şi fără lumină. Anunţaţi că în 11 ore va porni curentul. Nevoiţi a ne încălzi, să trăim momentul!

O facea să plângă apoi o lua în braţe pentru că era micuţa lui şi nu vroia să vadă că o doare!

S-au întâmplat destule și nu regret nimic. Eu îl iubesc enorm pe ăsta mic. ♥

Da` o sa trec de stele si o sa ajung unde e luna. Si o sa scriu pe ea "Al tau pentru totdeauna."

Şi şti că vine o zi când soarele pe ceru' tău va răsări. Şi o persoană dragă ţie atunci îţi va zâmbi. Şi spune-i "te iubesc", că-ţi pare rău c-ai fost aşa. Promite-i că n-o să repeţi din nou prostia ta.

Nu mai ştiai ce inseamna timp; "Timpul zboară numai când te ating". Aşa-i spuneai.O iubeai când dormea, nu-ţi doreai decât să o priveşti. Ţii minte, încercai să nu clipeşti.

Încă îl mai iubeşti şi eşti pregătită să-l ierţi. Şi probabil o să-l ierţi chiar dac-ai să regreţi!

Problemele m-au facut să fiu greu de înţeles, el însă a rămas lângă mine, nu m-a considerat un stres! ♥

Găseşti aici mai multe: http://www.facebook.com/AleekSaPage

| CrissuCristina a răspuns:

Love is in the air everywhere you look around

Love is in the air...

Lasa-i pe toti sa vada asta prin statusuri de dragoste, lasa-i sa vada ca te-ai indragostit. Arate-le ca tu o simti, o vezi, o traiesti cu fluturasi si de toate.

Sau daca suferi... sad

Dar n-o sa suferi! happy

| DoiNitZaღ a răspuns:

Что может быть лучше влюбленного мужчины?
Когда он всем видом показывает, что любит тебя и только тебя. Когда он обнимает тебя сзади. Когда при красном цвете светофора целует тебя, так неожиданно и до мурашек приятно. Когда целует спящую. Когда пишет смс-ки после 5ти минут разлуки. Когда его глаза горят при виде тебя. Когда его друзья передают тебе приветы, а родители зовут в гости. Когда он делится с тобой переживаниями и просит помощи. Когда в его будущем есть только ты. Когда он искренне желает всегда быть с тобой. Это бесценно.

| marina7 a răspuns:

Nu uita ca sint departe, Nu uita CA TE IUBESC! Nu uita ca zi si noapte, Doar la Tine ma gindesc!

| Dumitru_Adrian_1987 a răspuns:

Dragosteeeeeeeeeeeeeeeeeeee
poti sa il faci cat de lung vrei