| Bibbyshor a întrebat:

Http://www.tpu.ro/......i-nu-se_1/ Asta este situatia si acum sa va spun continuarea.Azi a inceput iar sa vorbeasca cu mine si sa fim mai apropiati dar a venit un coleg nou si colegu ala nou se tot da la mine si eu nu mi-am dat seama pentru ca doar radeam impreuna si ii mai aratam una alta prin clasa si baiatul de care imi place a devenit gelos si nu a mai vorbit cu mine deloc dupa aia numai se uita urat la colegul ala nou si cand mai vorbeam imi zicea mai multe lucruri urate.

1.De ce e asa gelos si imi spune lucruri urate?
2. Daca tot e gelos de ce nu vorbeste totusi despre asta?
3.Ce ar trebui sa fac in continuare?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Anonim231512352 a răspuns:

1. Ii Este frica sa nu te piarda.
2. Orice baiat/barbat mereu neaga factul de gelozie, si nu il socoate ca un subiect intr-o conversatie.
3. Dupa parerea mea, incearca colegului ala nou sa-i spui ca ai deja prieten, intr-un mod indirect ca sa nul ofensezi. Iar prietenului tau, la o intilnire sa-i spui direct in fata si sincer ca nu ai nimic cu colegul nou, si doar vrei sa pari draguta si prietenoasa cu colegul nou, ca sa nusi faca impresii rele despre clasa in care invatatihappy Succes!

1 răspuns:
| onasis1961 a răspuns:

Băi fetiţ-o, eşti obsedată de băiatul ăsta! Toate întrebările numai la el se referă!