| Ana10000100 a întrebat:

Buna TPU!
Dau fundita pentru cine imi zice cum se salveaza la Movie maker [film de facut filmulete ]

3 răspunsuri:
| B0GDI a răspuns:

PROGRAM de facut filmulete...

| akio a răspuns:

Pai dupa ce ai terminat videoul du-te in stanga ecranului la 3.Finish movie si dupa dai la save to my computer, ii pui nume, alegi unde sa pui iar dupa ii dai continue sau asa ceva, el se trage, dupa apesi finish.

| Ana10000100 explică (pentru akio):

Ai cumva programul? Atentie, pentru un raspuns cu funda trebuie mult!
Am dat acolo si mi-a aparut ce nume sa ii pun si unde sa il duc sa se salveze, i-am pus numele :"Film667" si apoi am cautat si am dat "Open". Apoi spune la eroare:
"Film667
File not found.
Check the file name and try again.