| Aide a întrebat:

De ce atunci cand imi descarc o tema pentru telefon (Samsung wave 525) si o instalez nu imi apar toate icon-urile pe aceea tema. Va rog cineva care are acelasi telefon, care a mai trecut prin asta sau poate sa ma ajute sa o faca. Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| мαяdυк a răspuns:

Pai de unde ai downloadat? eu am un s5750 wave 575 e cam asemanator..pe viitor vreau sa scap de el si sa-mi iau unul cu android din cauza ca aplicatiile bada sunt cam limitate

| Aide explică (pentru мαяdυк):

Am downloadat de pe SAMSUNG APPS