| Smileeeeeee a întrebat:

De ce calculatorul nu imi citeste cardul de memorie al aparatului foto? Am un card OLYMPUS XD va rog ajutati-ma... la cele mai bune raspunsuri Funda+VOT!

3 răspunsuri:
| flaviu1990 a răspuns:

Poate ca nu este instalat driverul la card reader. De asemenea, iti recomand sa te uiti pe cardul de memorie sa vezi daca are un key care blocheaza cardul sa citeasca sau sa copieze.

| Innocentgirllove a răspuns:

Dai pe add hardware sa vezi daca iti gaseste dispozitivul

intri in control panel -> add hardware. si dai next

| AnElIkE a răspuns:

Daca vrei sa-l faci sa functioneze iar trebuie sa-l resetezi dar o sa ti se stearga toot de pe el asa am patit si eu