| DeeDee_9897 a întrebat:

de ce mereu la youtube dupa cateva secunde mi se blocheaza melodia? plsss rpdd. funda:*

Răspuns Câştigător
| razvan96boss a răspuns:

Pentru ca... ai viteza mica la internet...trb sa ai minim 500kb/s

6 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Conexiunea la internet este slaba in acel moment.Adica iti merge netul greu, sacadat sa-i zic asa.

| hatze a răspuns:

Pai iti merge greu netu! sau downloadezi ceva de pe net! de aia merge greu youtube-ul! ast funda! bafta!

| MonyMoniq a răspuns:

Si eu patesc asa,dar e din cauza semnalulu(in cazul meu), poate fi la fel si la tine, dar pe youtube orice melodie trebuie sa astepti sa se se incarce ca daca ii dai play de prima data merge pic si se opreste...deci asa e la toti(funda?)

| Nightcore4Team a răspuns:

Trebuie sa astepti cateva secunde trebuie sa mai ai si rabdare

| Azalea a răspuns:

Din cauza conexiunii la internet.Las-o sa se incarce toata si ascult-o dupa ce e incarcata complet.
la mine nu se blocheaza.
Fundita?

| dendendenis a răspuns:

Si eu am patit asa e din cauza internetului ori nai semnal ori e pre incalcata reteaua. FUnda?