| TrueRO a întrebat:

Buna TPU De ceva vreme imi tot merge in reluare cs-ul si nu stiu ce sa-i fac.Va rog ajutati-ma.Dau funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Madrill a răspuns:

Inceraca sa scrii in consola rate 25000.
Daca nici asa nu merge intra in cs sterge screenshoot-urile, demo-urile etc.
Daca ai cs instalat in partitia cu windows trebuie sa ai 2 gb liberi in partitia respectiva.
Daca nici asa nu merge reinstaleaza cs. Poti sa-l descarci de pe freakz. Eu de acolo in am si nu mi-a facut niciodata probleme.

2 răspunsuri:
| AlexDu a răspuns:

Ori ai virusi ori ti s-a dus placa video.

| Tiby2000 a răspuns:

Apasa Ctrl+Alt+Del, ca sa ti se deschida Task Manager, dupa aceea, da click dreapta pe CS, Si apasa Go to Proces, dupa aceea, click dreapta din nou pe este selectat, si apasa Set Priority, si dupa apasa pe high.