| DeDii a întrebat:

Stiti daca a mai aparut volumul trei din seria 'Casa Noptii' la Bravo? Multumesc. :]

Răspuns Câştigător
| Francykissme a răspuns:

Si eu il caut ca disperata, si nu l-am gasit.
Cica ar fi trebuit sa apara volumul 4 marte trecuta, dar a aparut revista goala straight face

| DeDii explică (pentru Francykissme):

Si eu il caut. Probabil nu s-a vandut si de asta nu mai apare.
Ca sa fim optimisti, ar fi posibil sa apara dupa ce se termina seria 'Academia Vampirilor' mai e doar un volum, marti, daca nu ma insel.

| Francykissme a răspuns (pentru DeDii):

Sper sa apara straight face Mie chiar imi place, innebunesc de curiozitate si uite ca trebuie sa imi pun pofta in cui straight face

3 răspunsuri:
| allison20 a răspuns:

Nu cred, nu l-am vazut prin chioscuri.