Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

De curand m-am apucat de pian si na, nu stiu ce fel de pianina sa-mi cumpar straight face| Ce credeti ca e mai bun, o pianina sau un pian d`ala electric?
Dau funda :33

Răspuns Câştigător
| Sandryna a răspuns:

Eu la fel cant la pian si am o pianina si pian electric ...cred ca iti va fi mai buna pianina pentru ca are pedala, simti clapele adevarate...etc.

8 răspunsuri:
| Anonymous0 a răspuns:

Sfatul meu e să îţi cumperi o orgă. E mult mai simplu decât la pian happy Funda? puppy dog eyes

| OnuOnulică a răspuns:

Incerca cu inceputu un pian electric.

| Dariusuu a răspuns:

Eu zic să cumperi un pian la care te pricepi mai bine, adică să nu fie complicat.

| trisha88 a răspuns:

Daca inveti cu un profesor ar fi bine sa-ti iei ceea ce te sfatuieste.
Mult succes!

| cristina6666 a răspuns:

Mai bine un pian electric la inceput zic eu

| Firescu_Dragos_1993 a răspuns:

Mai bine aia lua un pian electri pentru inceput... Poate, nu se stie, te lasi si nu are rost sa dai 100 si ceva de milioane pe pianina... iti recomand Korg, Yamaha, sunt cele mai bune

| lavinia06 a răspuns:

Eu am 5 ani de cand fac pian si ti-as sugera sa iti iei o pianina, firma zimerman e foarte buna mai ales pentru incepatori! :* Fundita?

| MinaLovee a răspuns:

Eu te-as sfatui pianina, deoarece e mai buna si mai comoda. Funda?