Întrebare recomandată | maria0405 a întrebat:

Buna! Am o pianina acustica destul de stricata si mare si nu mai am cum sa o intretin.
Rezolvarea este un pian electric, cam 1000€.
Acum, nu stiu ce marca sa imi cumpar. Am vazut un korg c1 air, la 4200 lei si am vazut ca are specificatii foarte bune iar marimea este foarte buna. As mai dori cateva recomandari intre 4000 si 5000 de lei. Si daca cineva a testat korg c1 air? Multumesc!

1 răspuns:
| Diana1306 a răspuns:

Buna! Iti recomand un site unde gasesti cateva modele de piane, cu detalii despre acestea. https://www.gardianul.ro/electronice/pian-digital/. Sper ca o sa iti fie de folos raspunsul meu.