| cristina6666 a întrebat:

DE la un timp devreme mi-am facut o pagina pe facebook si nu am prea multe like-uri desi o am de ceva vreme se numeste violeta my dream ...ma ajutati cu un like sau daca nu macar spuneti-le prietenilor ceva orice va rog frumos din toata inima....am vazut la multi ce repede se strang dar la mine?
Deci ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Bună! :)
Eram. cândva membră într-un grup unde îşi făceau oamenii publicitate la pagini, nu ştiu cum am ajuns acolo. :))
https://www.facebook.com/groups/204876286318627/?fref=ts
Dai "Join" şi vezi dacă te acceptă.
În fine, succes!

8 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Buna,
De ce nu îţi faci publicitate pe alte pagini de pe facebook?
Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treci inapoi in pestera puturoasa din care ai venit, cersetor fara demnitate. Nu, nu te ajut, e o cerere prea retardata.

| cristina6666 explică (pentru anonim_4396):

Atunci de ce raspunzi? daca nu iti convine nu raspunde frate! Cine te pune sa citesti? Du-te tu in pestera aia unde se injura da asa ca termina cu tampeniile tale

| anonim_4396 a răspuns (pentru cristina6666):

Cand nu-mi convine ceva, eu nu tac. Si nu, retard nu e injuratura.

| cristina6666 explică (pentru anonim_4396):

Dar nu te-a invitat nimeni si cu ce drept ma faci retardata
? mai ales ca nu sunt de aceeasi varsta cu tine am de abia 11 ani

| cristina6666 explică:

Cautam admini!

| cristina6666 explică:

Cu 2 de t scuzati-ma