| Ande20 a întrebat:

Buna TPU.De unde pot lua ate(si cum se numesc daca se poate) pentru asa-zisele bratari ale prieteniei(friendship >bracelets)? FUNDA; 3

1 răspuns:
| MirunaC a răspuns:

Se numeste ata Mouline o poti gasi la magazinele de menaj din orasul tau. Exista de asemenea aproape in fiecare oras magazine unde se vand materiale textile, nasturi, perdele.Si de acolo poti cumpara.Totusi in caz ca nu locuiesti intr-un oras foarte mare gasesti aici online, multe ate la un pret foarte foarte avantajos:http://www.mercerie-az.ro/......d-331.html