| catta95 a întrebat:

am un telefon Nokia 5800 xpress music si azi noapte mi sa golit bateria de tot si cand sa im bag la incarcat nu se mai aprinde. am incercat si alta baterie si tot nu se aprinde dar vibreaza cand apas pe butonul de aprindere. nu stiu ce poate fii. fudita happy si scuzati categoria dar nu imi raspunde nimeni la alte categorii big grin

Răspuns Câştigător
| YoBuDy a răspuns:

Posibil sa nu mai mearga soft-ul daca mai ai garantie mergi cu el, daca nu tot du-te la un service!

4 răspunsuri:
| kx123 a răspuns:

Si eu am patit la fel.dar la mine s-a aprins dupa cateva ore apoi ..mai multe luni a facut tot asa pana nu a mai mers deloc. mi-am luat alt telefon big grin.

| ςคтคℓίηßяùηηєтśέĻĻยℓ a răspuns:

Iti spun eu exact de la ce vine aceasta problema. Bun ti-sa golit bateria complet. tine telefonul la incarcat cu bateria lui Originala si apoi dupa vreo 2 ore scoate-l de la incarcat happy
Tin sa-ti spun ca sa-l ti inchis cand este la incarcathappy ok?

| catta95 explică (pentru ςคтคℓίηßяùηηєтśέĻĻยℓ):

Multumesc de raspuns dar tu nu ai inteles ceva. telefonul nu se mai aprinde deloc. il bag la incarcat nu imi arata ca incarca ramane ecranul negru, dar cand apas pe butonul de aprindere vibreaza si nu se intampla nimic. ai vreo rezolvare pentru asta?

| nonik99 a răspuns:

Problema din soft sau display. am mai patit-o. dar mai mult ca sigur e dus softul de la el