| catta95 a întrebat:

scuza-ti categoria dar este urgent. am un telefon Nokia 5800 xpress music si azi noapte mi sa golit bateria de tot si cand sa im bag la incarcat nu se mai aprinde. am incercat si alta baterie si tot nu se aprinde dar vibreaza cand apas pe butonul de aprindere. nu stiu ce poate fii. fudita happy

1 răspuns:
| kindofart a răspuns:

Mergi cu el la service daca este in garantie. Ori nu-ti mai functioneaza ecranul ori are o problema de soft. Oricum ar fi, trebuie sa mergi intr-un service autorizat.