| HarleyQuinn a întrebat:

Deci, azi o fata a adaugat o poza cu mine, adica m-a etichetat in ea si ei ii apare pe profil ca poza e cu mine si inca 17 persoane, dar eu nu o vad pe profilul meu.La " fotografii cu mine".Ma cam ingrijoreaza chestia asta.De ce? Pentru ca o alta fata a mai adaugat 2 poze cu mine si nu imi apare.Ce pot face? Credeti ca e vreo setare activata sau ca am prea multe poze etichetate cu mine? Dar ma cam indoiesc de chestia asta pentru ca am de abia 109 de poze cu mine si altii au de la 5000 in sus.

1 răspuns:
| Izzibizzi a răspuns:

Banuiesc ca ai timeline, poate trebuie sa aprobi tu eticheta. Intra la tine pe profil si intra la "jurnal de activitati", trebuie sa iti apara acolo, sau poate ti-a sters eticheta.Mie una asa imi apare, sper ca te-am ajutat, daca nu, nu stiu ce poate fii.