| Alii26 a întrebat:

am o pb cu hi5`uhappy. Inainte stiu ca mergea sa setezi poza de profil acolo unde intrai la poza si dadeai la 'setare ca poza de profil', acum mie nu imi mai apare chestia asta. Aveam ca poza de profil o imagine iar daca acum intru pe hi`5 unui pr si ma gasesc pe mine imi apare o alta pozasad. daca dau sa intru pe profilul meu de hi5 imi aparea poza care o aveam inainte.Intrebarea mea este stiti ce are de nu imi mai apare poza care o aveam inainte, si acum de unde se seteaza poza care o vrei pentru profil, deoarece de acolo unde aparea inainte nu mai mergesad.

dau funda, sper ca ati inteles ce am vrut sa zicsad.

Răspuns Câştigător
| Woofy a răspuns:

Bunahappy. stai linistita.nu e ceva permanent, lucreaza la hi5 de aceea nu iti apare poza de la profil:*

1 răspuns:
| Hera_7281 a răspuns:

Am vazut la multe persoane chestia asta azi. Probabil ca este ceva de la ei