| Bogdan_Draghici_1998 a întrebat:

deci din vara voi incepe un Vlog, la care am nevoie de un program care inregistreaza ecranul si in acelasi timp intr'un colt inregistreaza imaginea din webcam... Cine stie?

Răspuns Câştigător
| BananaSuparata a răspuns:

Ai citit macar intrebarea prostule? Si Bogdan, poti face livestream cu XPlit, este cam singurul care am vazut ca accepta si camera web. De filmat, merge si cu Fraps sau diferite programe, trebuie doar sa vezi tu.

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut!
In primul rand sa imi dai situ sa ma uit vreau sa fiu primul subscriber big grin
2) Poti gasi cele mai bune sfaturi de la tequila si michey.
Baftawinking

| BananaSuparata a răspuns (pentru OnuOnulică):

Ai citit macar intrebarea prostule? Si Bogdan, poti face livestream cu XPlit, este cam singurul care am vazut ca accepta si camera web. De filmat, merge si cu Fraps sau diferite programe, trebuie doar sa vezi tu.