| Alexandra. a întrebat:

Deci imi trebuie urgent un sfat!big grin
Trebuie sa fac la desen ceva scarbos cu chestii care sa le cumparam gen : tricou umed, unghii de la picioare, coada de sobolan, apa de wc.Stiu,nasol rau.laughing
Si trebuie sa gasesc un slogan pentru ele sa conving lumea sa le cumpere. Ceva idei? Cine are imaginatia bogata, va rooog sa ma ajutati si pe mine.
Va pup!

Răspuns Câştigător
| VvladCobianu a răspuns:

,, Va dau bani sa le cumparati '' - nu glumesc rolling on the floor ceva in gen :,, Tot ce nimeni nu vrea sa cumpere iei de aici '' sau,, Cand viata iti da o coada de sobolan iti faci bratara '' sau,, Norocul sta in cele mai neasteptate lucruri '' sau zici ca sunt unghiile lui Nicolas Cage, coada de la sobolanu lui Michael Jackson, iar cat despre apa de Wc zica a baut cainele lui Lionel Messi din ea.

1 răspuns:
| 1Q a răspuns:

Gunoaiele pot fi folositoare, Noi folosim ce alti arunca